Zeynep Henna, yüzlerce tasarım ve kombinden oluşan ürün yelpazesi ve konusunda uzman kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.

2016’dan bu yana internet kanalıyla satış yapan Zeynep Henna Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşan dağıtım sistemiyle binlerce müşterisine kusursuz hizmet sunmaktadır. 

Zeynep Henna Temmuz 2016 tarihinde Instagram üzerinden faaliyet göstermeye başlamıştır. Home office olarak işletilmeye başlanan butik tamamen resmi ve yasaldır. Butiğin kurucusu Zeynep Yavaş  şal, eşarp, kıyafet, elbise, gömlek, tunik, jile, kimono, saat, cüzdan, kemer, çanta, ayakkabı, gözlük, kolye ve  tesettür üzerine kendi tasarım ve kombinleriyle Instagram ve Facebook üzerinden başlattığı satış faaliyetlerine, internet sitesi üzerinden devam etmektedir.

Zeynep Henna, kurulduğu günden bu yana her zevke hitap eden ve her geçen gün genişlettiği ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. 

Kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, yenilikçi yapısı ve dinamik kadrosu, trend yaratan tasarımları ile sektörde liderliği hedeflemiş ve yatırımlarını hızla büyütmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin sürekli memnuniyeti için güvenilir, kaliteli ve doğru fiyatla ürün sağlayan bir üretici olurken, çalışanlarımızın birbirlerine ve çevrelerine saygılı, geleceklerinden emin, sistemimizi ve kalitemizi geliştirmek adına sürekli bir eğitim ve iyileştirme içerisinde olmasını sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Toplam Kalite felsefesini bir yaşam biçimi olarak kabul edip, konusunda hep daha iyi ve öncü olmak, ve daima ileriye bakmaktır.

Close Güzel Sepetim
Close
Close
Categories